HD L

Klasyczna i stabilna konstrukcja nośna w kształcie litery L z kloszem z przezroczystego lub matowego szkła laminowanego! Dzięki wspornikowi ściennemu o regulowanej wysokości, HD / L można szczególnie dobrze dostosować do wymagań konstrukcyjnych, takich jak istniejące drewniane belki lub betonowe nadproża. Ponadczasowo elegancki design podkreśla szczególny charakter wejścia do Twojego domu.

Produkcja z certyfikatem TÜV zgodnie z normą DIN EN 1090-1

  • Najwyższej jakości
  • Klosz z bezpiecznego szkła laminowanego (VSG)
  • Szkło przezroczyste lub matowe
  • Wspornik i uchwyt wykonane ze stali nierdzewnej
  • Dostępne dopasowane panele boczne
  • Testowane obciążenie śniegiem 100 kg / m²

OPIS PRODUKTU

Nasze zadaszenia ze stali nierdzewnej z pokrywą z prawdziwego szkła są solidne i trwałe – tak, jakby były stworzone do szczególnie wymagających środowisk. Wysokiej jakości, trwale nierdzewna stal nierdzewna V2A, z której wykonane są belki, jest idealnym wyborem na trudne warunki. Bardzo wysokiej jakości konstrukcje wytrzymują wszystkie warunki atmosferyczne i wymagania zewnętrzne. To jakość, na której zawsze można polegać. Solidną i jednocześnie atrakcyjną wizualnie serię uzupełnia wysokiej jakości laminowane szkło bezpieczne z charakterystycznymi zielonymi krawędziami.

Jeśli chodzi o wzornictwo, masz do wyboru pięć atrakcyjnych modeli o różnych kształtach ramion nośnych. Zawsze pasuje do wyglądu i architektury Twojego domu. Nasza różnorodność rozmiarów wszystkich daszków ze stali nierdzewnej to również prawdziwa precyzja. Modele są dostępne w szerokości 140 lub 160 cm – wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić dzwonek, skrzynkę na listy lub oświetlenie zewnętrzne w sposób odporny na deszcz.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Zadaszenie ze stali nierdzewnej HD / L 140 Zadaszenie ze stali nierdzewnej HD / L 160
Wymiary (SxGxW) 140 x 90 x 42 cm 160 x 90 x 42 cm
rama Stal nierdzewna V2A Stal nierdzewna V2A
pokrywa VSG 10 mm, przezroczysta Szkło bezpieczne laminowane 10 mm, przezroczyste lub matowe
Waga 38,5 kg 43 kg
Obciążenie śniegiem Przetestowano 100 kg / m² Przetestowano 100 kg / m²

Zadaszenie ze stali nierdzewnej HD-L zwymiarowane

AKCESORIA

Panel boczny HD przezroczysty
60 x 185 cm


Panel boczny HD matowy
60 x 185 cm

Zadaszenie ze stali nierdzewnej HD / L

MATERIAŁY DO POBRANIA