Zadaszenia drzwi wejściowych - daszek nad drzwi wejściowe

Przyjazne wejście: zadaszenia przy wejściu do domu. Jak wiadomo, liczy się pierwsze wrażenie. Jest to szczególnie ważne przy wejściu do domu. Atrakcyjny wizualnie i funkcjonalny daszek na drzwiach wejściowych podkreśla całą elewację i chroni przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi.

Daszki nad drzwi pełnią bardzo użyteczną funkcję jego wyposażenia. Oprócz tego że stanowią miły dodatek dekoracyjny do obiektu, to sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych jak i w lokalach usługowych, ponieważ pełnią one również rolę ochronną, dając nam barierę od słońca czy deszczu. Wszystkie oferowane przez nas daszki są wykonane precyzyjnie i dokładnie, a ich montaż jest bardzo prosty.

Zalety zadaszeń nad drzwi

Największą zaletą daszków nad drzwi zaliczyć należy to że zapewniają one doskonałą ochronę przed szeregiem czynników zewnętrznych. Opady atmosferyczne takie jak grad, śnieg czy deszcz mogą uszkodzić nasze drzwi. Mogą to być uszkodzenia mechaniczne, lub mogą rozpocząć się problem z otwieraniem i zamykaniem drzwi z upływem lat. Daszki nad drzwi to doskonałe rozwiązanie które stanowi ochronę przed warunkami atmosferycznymi, zwiększając czas jaki drzwi mogą nam porządnie służyć. Dodatkową zaletą w zimie jest fakt iż pod daszkiem nie zbiera się śnieg, więc wchodząc do domu, mamy strefę w której może otrzepać buty. Dzięki temu nie będzie wnosić śniegu do wnętrza domu.

Rodzaje zadaszeń nad drzwi

Sprzedawane przez nas daszki produkowane są z poliwęglanu komorowego – materiału wytrzymałego, odpornego na warunki pogodowe (grad, mróz i upał) oraz przebarwienia powstałe w wyniku promieniowania ultrafioletowego. Warto nadmienić, iż płyty z poliwęglanu doskonale przepuszczają światło. Daszki uzupełnia aluminiowa konstrukcja, która nadaje im lekkość i estetyczny wygląd.

Daszki różnią się między sobą wielkością, kształtem oraz funkcjonalnością. Zadaszenie łukowe powinny wybrać osoby, którym zależy na ochronie drzwi wejściowych przed opadami atmosferycznymi i wiatrem. Zaletą markiz jest możliwość ich składania i rozkładania w zależności od sytuacji pogodowej. Natomiast daszki modułowe warto wybrać, gdy istnieje potrzeba zadaszenia szerokich drzwi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zadaszenia drzwi oraz zadaszeń tarasów. Jesteśmy przekonani, że każdy klient – nawet ten najbardziej wymagający – znajdzie w naszym asortymencie rozwiązanie na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Zadaszenia drzwi wejściowych - Premium

BS

Timber-Line

NM

Zadaszenia drzwi wejściowych - Standard

Oferujemy Państwu uniwersalne rozwiązania do osłonięcia drzwi wejściowych do samodzielnego montażu. Aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo odznacza się nie tylko wytrzymałością, ale także estetyką. Proponujemy zadaszenia z poliwęglanu z dwustronnym filtrem UV oraz z akrylu. Do wykonania produktów marka Gutta stosuje sprawdzone technologie, dzięki temu daszki z poliwęglanu oraz akrylu są odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i gwarantują wieloletnią funkcjonalność. Bogate wzornictwo pozwala na dobór odpowiedniego zadaszenia.

Zapewniamy ogromnie zróżnicowane (kolorystycznie i pod kątem formy) propozycje nowoczesnych daszków z poliwęglanu i akrylu do uniwersalnego zastosowania.

Tradycyjny komplet obejmuje:
• malowaną proszkowo konstrukcję aluminiową z wypełnieniem
• rynienki odpływowe
• przyścienną uszczelkę
• elementy pozwalające na samodzielny montaż (podkładki, kołki, śruby etc.)

Zalety
  • lekka i trwała malowana proszkowo konstrukcja aluminiowa
  • nowoczesne wzornictwo
  • transparentne wypełnienia
  • stabilizacja UV
  • łatwy montaż
  • zintegrowana rynienka odpływowa
  • uszczelka przyścienna
  • 3 lata gwarancji

RONDO

SWING

TRÓJKĄT

STANDARD

ŚCIANKI

RONDO

SWING

KLASSIK

ŚCIANKI

Zadaszenia drzwi wejściowych - LED DESIGN

LED Design

Zadaszenia drzwi wejściowych - MAX

MAX

Zadaszenia drzwi wejściowych - SZKŁO LAMINOWANE

Szkło laminowane

Markizy modułowe VALTELLINA