Zadaszenia tarasu

Kompletny zestaw, gotowy do montażu. Zadaszenie o konstrukcji aluminiowej, malowane proszkowo. Zintegrowana rynna z odpływem wody. Wypełnienie z 10mm poliwęglanu komorowego. Odporne na warunki atmosferyczne m. in. gradobiocie.   Dostępne w kolorach i rozmiarach: biały i antracyt.

  • TYP “A”  3,06m x 3,06m
  • TYP “B”  4,26m x 3,06m
  • TYP “C”  5,46m x 3,06m

10 letnia gwarancja !

Zadaszenia tarasu to konstrukcje pozwalające na zabudowę już istniejących tarasów bez konieczności dokonywania skomplikowanych prac remontowo-budowlanych. Są idealnym rozwiązaniem w sytuacji gdy zależy nam, aby móc w miarę szybko i bez wysiłku przekształcić tradycyjny taras w miejsce wypoczynku, gdzie pogoda nie będzie mieć wpływu kiedy możemy z niego korzystać. Niezależnie czy pada deszcz, świeci intensywne słońce korzystanie z tarasu z odpowiednim zadaszeniem będzie prawdziwą przyjemnością.

Zadaszenia tarasu jakie posiadamy w ofercie to kompletne zestawy gotowe do samodzielnego montażu. Zadbaliśmy o to, by ich montaż nie wymagał ani wielu skomplikowanych narzędzi i umiejętności, ani nie zajmował zbyt wiele czasu. Każdy z odrobiną smykałki do majsterkowania z pewnością poradzi sobie z tym zadaniem.
Oferowane zadaszenia tarasu wykonane są z wytrzymałych i odpornych na warunki atmosferyczne profili aluminiowych, dodatkowo malowanych proszkowo. Nie wymagają konserwacji, nie rdzewieją, są lekkie a jednocześnie tworzą mocną konstrukcję. Każdy zestaw wyposażony jest również w rynnę odpływową.

Oczywiście zadaszenie tarasu nie może obyć się bez materiału zadaszeniowego montowanego do konstrukcji nośnej. Zadaszenia tarasowe z naszego asortymentu są wyposażone w dachy wykonane z 10 mm poliwęglanu komorowego z dodatkową warstwę ochronną, która zapewnia doskonałą odporność na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii płyty z poliwęglanu komorowego są wysoce odporne również na działanie deszczu, śniegu a nawet intensywnego gradu. W zależności od indywidualnych preferencji istnieje możliwość doboru koloru zadaszenia w postaci koloru białego lub antracytowego. Nie wymagają specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych, wystarczy co jakiś czas przemyć je wodą z delikatnym detergentem.

Zadaszenia tarasowe występują w różnych wymiarach, dlatego z pewnością każdy znajdzie idealnie pasujący do tarasu jakim dysponuje. Co więcej, istnieje także możliwość doboru osłon cieniujących, które zapewnią przyjemny cień w szczególnie gorące dni.
Wysoka jakość oferowanych zadaszeń tarasów oraz ich przystępne ceny sprawiają, że coraz więcej użytkowników decyduje się na montaż zadaszeń na swoich tarasach. Będąc pewnym doskonałej jakości naszych produktów udzielamy na nie 10 letniej gwarancji!

OPIS PRODUKTU

Kompletny zestaw, gotowy do montażu. Zadaszenie o konstrukcji aluminiowej, malowane proszkowo. Zintegrowana rynna z odpływem wody. Wypełnienie z 10mm poliwęglanu komorowego. Odporne na warunki atmosferyczne m. in. gradobiocie. Dostępne w kolorach: biały i antracyt.

Rozmiary:

  • TYP “A”  3,06m x 3,06m
  • TYP “B”  4,26m x 3,06m
  • TYP “C”  5,46m x 3,06m

 

10 letnia gwarancja !

REALIZACJE

MATERIAŁY DO POBRANIA