Markiza tarasowa

Markiza tarasowa z napędem ręcznym. Służy do ochrony przed słońcem i upałami. Tworzy niepowtarzalną atmosferę zarówno na tarasie, balkonie, jak i w pomieszczeniu. Dzięki zacienieniu obniża temperaturę mieszkania, redukuje poziom oddziaływania promieni UV.
Wymiary: 2,95m x 2,0m

OPIS PRODUKTU

Markiza tarasowa z napędem ręcznym. Służy do ochrony przed słońcem i upałami. Tworzy niepowtarzalną atmosferę zarówno na tarasie, balkonie, jak i w pomieszczeniu. Dzięki zacienieniu obniża temperaturę mieszkania, redukuje poziom oddziaływania promieni UV. Mechanizm regulacji kąta nachylenia, jak też stopnia rozłożenia markizy,umożliwia dostosowanie powierzchni zacienienia do pory dnia i położenia słońca.

Solidna konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo, pokryta impregnowanym materiałem poliestrowym o gramaturze 280g/m2.
Markiza posiada wałek skrętny, który zwiększa stabilność i trwałość konstrukcji.Belka przednia dodatkowo wzmacnia konstrukcję oraz poprawia estetykę.

Wyrób kompletny, gotowy do zamontowania zarówno do ściany jak i sufitu. Instrukcja montażu oraz elementy mocujące znajdują się w opakowaniu. Prosimy zapoznać się z opisem produktu, zasadami montażu, eksploatacji oraz konserwacji markizy przed rozpoczęciem użytkowania produktu.

Wymiary: 2,95m x 2,0m
Waga netto markizy: 20,7 kg

MATERIAŁY DO POBRANIA