Kontakt

Gutta Polska Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 9
62-200 Gniezno woj.wielkopolskie
telefony kontaktowe
(48) 61 428 20 64
(48) 61 428 20 65
(48) 61 428 20 66
numer fax
(48) 61 428 20 67

Zadaszenia


Przedstawiamy Państwu proste rozwiązania do osłonięcia balkonu, tarasu czy tez drzwi wejściowych. Ich zastosowanie nie tylko zapewni ochronę przed deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem. To także oryginalny element dekoracyjny.

W asortymencie sklepu internetowego posiadamy mi.in. daszek z poliwęglanu. Jest on wyposażony w dwustronny filtr UV i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Prezentowane zadaszenia poliwęglanowe dostępne są w modelach o różnych kształtach, rozmiarach oraz kolorach.

W naszym sklepie internetowym kupią Państwo nie tylko daszki z poliwęglanu. W ofercie posiadamy także markizy tarasowe z impregnowanym materiałem poliestrowym. Zapewnią one osłonę przed słońcem, a tym samym obniżą temperaturę w pomieszczeniu i zredukują wpływ szkodliwego promieniowania UV. Wszystkie produkty charakteryzują się ponadto wytrzymałą konstrukcją aluminiową i są łatwe w montażu – do każdego zakupu dołączamy instrukcję montażu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu internetowego.

Zadaszenia ALU

 

Izolacja guttabeta star
Oferujemy Państwu uniwersalne rozwiązania do osłonięcia drzwi wejściowych do samodzielnego montażu.
czytaj więcej...

Markizy modułowe


Konstrukcja na bazie profili z nylonu zbrojonego włóknem szklanym. Wypełnienie płytami z poliwęglanu komorowego gr. 6mm...
czytaj więcej..
.

Markizy tarasowe

 

Izolacja guttabeta star   
Markiza tarasowa z napędem ręcznym. Służy do ochrony przed
słońcem i upałami.Tworzy niepowtarzalną atmosferę ..
czytaj więcej...