Kontakt

Gutta Polska Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 9
62-200 Gniezno woj.wielkopolskie
telefony kontaktowe
(48) 61 428 20 64
(48) 61 428 20 65
(48) 61 428 20 66
numer fax
(48) 61 428 20 67

Szklarnie ogrodowe z poliwęglanu


Wśród oferowanych przez nas produktów do ogrodu znajdą Państwo inspekty oraz szklarnie przydomowe. Pozwolą one na ochronę roślin i odpowiednią pielęgnację niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Prezentowane szklarnie z poliwęglanu komorowego charakteryzują się wysoką wytrzymałością konstrukcji oraz odpornością na czynniki atmosferyczne jak np. deszcz czy nadmierne nasłonecznienie. Płyty poliwęglanowe pozwolą stworzyć mikroklimat dla rozwoju roślin i uchronią je m.in. przed wahaniami temperatury.

Dysponujemy konstrukcjami o różnej powierzchni i parametrach. Wszystkie modele wyposażone są w uchylne okno dachowe. W asortymencie posiadamy również dodatki jak np. automatyczne otwieracze do okna, wysuwane stoły, półki i fundamenty.

Prezentowane szklarnie ogrodowe z poliwęglanu są łatwe w montażu, a do tego stabilne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo również inspekty ogrodowe polecane właścicielom mniejszych działek. Są to proste konstrukcje przypominające budową skrzynki bez dna. Dzięki ich zastosowaniu możliwy jest wcześniejszy wysiew nasion warzyw czy kwiatów. Dysponujemy inspektami w 2 rozmiarach do wyboru.


Szklarnie
Szklarnie Gutta
Nasze szklarnie wyróżnia aluminiowy szkielet nośny oraz wypełnienie 6mm grubości płycinami z poliwęglanu komorowego z opatentowanym systemem
czytaj więcej...
Inspekty
Inspekty Gutta
Inspekty ogrodowe w 2 wersjach rozmiarowych. Dedykowane dla działkowców, łatwe w montażu.
czytaj więcej...