Faliste płyty bitumiczne - Guttanit K11

Faliste płyty bitumiczne to idealne rozwiązanie, jeśli poszukujesz opłacalnego, solidnego i trwałego pokrycia dachowego. Dostępne w czterech naturalnych kolorach arkusze bitumiczne stanowią wizualne akcenty i umożliwiają szybką i trwałą renowację dachu. Szybki montaż i łatwa obsługa sprawiają, że bitumiczne płyty są idealnym rozwiązaniem do renowacji.

  • Niedrogie pokrycie dachowe
  • Trwałe i bezobsługowe
  • Dostępne w czterech naturalnych kolorach
  • Lekka waga
  • Łatwe w użyciu i szybkie do układania
  • 10 lat gwarancji zgodnie z gwarancją

OPIS PRODUKTU

Renowacja dachu za pomocą płyt bitumicznych: szybka, łatwa i niedroga
Twój domek ogrodowy lub szopa na narzędzia potrzebuje nowego dachu? W takim razie właściwym rozwiązaniem są faliste płyty bitumiczne: łatwe i oszczędzające czas układanie, wysokiej jakości wygląd i niedrogie. Dzięki czterem atrakcyjnym kolorom do wyboru płyty można idealnie wkomponować i dopasować do otoczenia. Płyty bitumiczne potrafią jeszcze więcej: oprócz dachu nadają się również do okładzin ściennych lub innych prac renowacyjnych w domu i ogrodzie.

Długotrwała jakość na dachy i ściany
Dzięki wysokiej jakości falistych płyt bitumicznych grasz bezpiecznie, ponieważ w Gutcie otrzymujesz 10-letnią gwarancję na wodoszczelność. Materiał ma również wiele innych zalet: jest mrozoodporny i odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymały, wytrzymuje duże obciążenia, a jednocześnie jest stosunkowo lekki. Oznacza to, że uniwersalne faliste płyty bitumiczne są łatwe i przyjazne w obsłudze dla majsterkowiczów.

Zmodernizuj dachy za pomocą bitumicznej płyty falistej
Specjalna struktura materiału, która umożliwia lekką konstrukcję nośną, przyczynia się do wysokiej stabilności arkuszy. Bitumiczne płyty faliste doskonale sprawdzają się również przy modernizacji i renowacji, ponieważ bardzo dobrze dopasowują się do różnych konstrukcji.

Po prostu ułóż arkusze bitumiczne samodzielnie
Jeśli zastosujesz się do kilku podstawowych zasad, układanie płyt bitumicznych jest szybkie i łatwe. Na przykład ważne jest, aby pod pokryciem dachu zastosować paroprzepuszczalną membranę dachową, aby można było zebrać powstającą kondensację. Po tych przygotowaniach można łatwo i prosto obrabiać płyty za pomocą piły, młotka i odpowiednich gwoździ. Podczas układania najlepiej jest kierować się pod główny kierunek wiatru. Płyty montuje się w rzędach z przesunięciem o pół płyty. Układamy barwioną stroną z wytłoczonym logo na zewnątrz, a czarną do wewnątrz. Prosimy przestrzegać instrukcji montażu.

Mocowanie bitumicznych płyt falistych
Faliste arkusze bitumiczne mocowane są za pomocą specjalnych gwoździ Gutta. Płyty mocuje się na grzbiecie co drugiej / trzeciej fali, w okapie lub obszarze zakładu na każdej fali. Jeśli płyty nie są używane do pokrycia dachowego, ale na przykład do okładzin ściennych, należy upewnić się, że są one wystarczająco oddalone od podłoża. Uniwersalne płyty bitumiczne nadają się do różnorodnych projektów wokół domu: do pokryć dachowych i renowacji dachów, a także do okładzin ściennych, szop lub drewnianych wiat. Dzięki jakości Gutta i 10-letniej gwarancji na wodoszczelność, będziesz cieszyć się swoimi pomysłami na modernizację przez długi czas!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

surowy materiałSurowa tektura wykonana z celulozy / bitumu
Materiał / grubość ścianki2,20 mm
profilSinus 76/33
Kolorczarny, zielony, czerwony i brązowy
długość2000 mm
szerokość835 mm
Wagaok. 2,90 kg / m²
Powierzchnia netto1,67 m²
Powierzchnia netto1,40 m²
Zachowanie w przypadku pożaruB2 (zgodnie z DIN 4102)
Poddaszemin. 7 °
Wysokość / szerokość faliok. 33,00 mm / ok. 76,00 mm
Liczba fal11 fal / płyta
Jednostka paletowa150 płyt / paleta
Gwarancja10 lat gwarancji fabrycznej zgodnie z nasze warunki gwarancji
UwagaZastrzega się możliwość zmian technicznych.

REALIZACJA

DODATKI DO MONTAŻU