Bitumiczne pokrycia dachów, płyty faliste bitumiczne - Gutta Polska
Bitumiczne pokrycia dachów, płyty faliste bitumiczne - Gutta Polska Kontakt

Gutta Polska Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 9
62-200 Gniezno woj.wielkopolskie
telefony kontaktowe Bitumiczne pokrycia dachów, płyty faliste bitumiczne - Gutta Polska
(48) 61 428 20 64
(48) 61 428 20 65
(48) 61 428 20 66
numer fax Bitumiczne pokrycia dachów, płyty faliste bitumiczne - Gutta Polska
(48) 61 428 20 67

Asfalt na zimno workowany


Mieszanka mineralno asfaltowa Guttasfalto
Mieszanka asfaltowa Guttasfalto

W przypadku niewielkich napraw w przemyśle budowlanym drogowym konieczne jest użycie asfaltu. Aby jednak nie stosować ciężkiego sprzętu i dużej ilości tego materiału, można skorzystać z niego w formie workowanej.

Nasz sklep budowlany oferuje 25 kg worki z masą asfaltową, przystosowaną do pojedynczych napraw na zimno. Używanie tego rodzaju materiałów znacznie przyspiesza proces łatania dziur i wyrw w drogach, a dodatkowo nie wymaga długiego blokowania ruchu drogowego.Asfalt workowany ma określony sposób nakładania, zamieszczony na każdym sprzedawanym opakowaniu. Składa się on z kilku etapów.

Dobę przed planowanym rozpoczęciem prac powinno się umieścić materiał w miejscu o temperaturze między 15-25°C, aby ułatwić późniejsze zgęstnienie masy. Przed przystąpieniem do wypełnienia wyrwy należy usunąć z niej wszystkie kamienie, piasek i inne luźne elementy, aby zachować najlepszą przyczepność.

Ubytek należy wypełniać stopniowo przez warstwy (do 4 cm każda), a następnie ubijać ręcznie lub przystosowanym do tego ubijakiem. Następnie, w razie potrzeby, nakładać kolejne warstwy, aż do wypełnienia całego ubytku.

Opakowanie: worek 25kg.    « Wróć